PRIPREMA ZA PURITY FASHION PROVOCATION - šminka i frizura u backstage-u

Priprema za Purity Fashion Provocation

Akademija Purity je organizator ovogodišnjeg Fashion Provocation-a. Na fotografijama možete videti kako je izgledala priprema za Purity Fashion Provocation.  U organizaciju su bili uključeni studenti Akademije koji su bili na visini zadatka. Događaj je posetio veliki broj ljudi, dizajnera i timova koji stoje iza njih. Osnivač ove manifestacije je Agencija SNOB (Something New On Balkan) osnovana 24.01.2011-te godine. Vec u aprilu iste godine, organizovala je medjunarodni Fashion Week Serbia u Nišu, koji je trajao tri dana. Posle punih 4 godine, i devet Fashion Week-ova u Nišu, i nekoliko manifestacija u drugim gradovima Srbije, odlučili smo se za organizaciju međunarodne modne manifestacije u Beogradu, i prva je održana 26.05.2015, ali pod drugačijim nazivom, tj FASHION PROVOCATION. U to vreme je već postojala manifestacija Fashion Week u Beogradu, zato je i drugaciji naziv manifestacije. Prethodnih godina se promenio i sam koncept naše manifestacije u Nišu, tako da ce se u budućnosti manifestacija i u Nišu, i u Beogradu, a nadamo se i u drugim većim gradovima (Novi Sad, Banja Luka, Podgorica, Skoplje …) zvati FASHION PROVOCATION, kako bi napravili prepoznatljivu modnu manifestaciju na prostoru Balkana.

POGLEDAJTE UČEŠĆE AKADEMIJE PURITY NA BLOGOMANIJI 2016

Vidimo-se1-300x169