Nadogradjnja noktiju i ekstenzija noktiju sa Nail Art-om

Briga o lepoti je zanimanje koje je uvek na ceni i uvek će biti traženo. Kurs nadogradnja noktiju i ekstenzija noktiju sa Nail Art-om namenjen je svima onima koji žele dase osamostale i počnu da pomoću vlastitog rada zaradjuju dovoljno.

NADOGRADNJA NOKTIJU I EKSTENZIJA NOKTIJU SA NAIL ART-OM – AKADEMSKI KURS

Ovaj akademski kurs nudi Vam mogućnost sticanja savršenog poznavanja manikira, nadogradnje i ekstenzije noktiju i Nail Art-a.

Kurs obuhvata teorijski i praktični deo, uz obezbeđene skripte i materijal za rad. Akademija za estetiku i kozmetologiju “Purity” obučava stručan kadar u ovoj oblasti na akademskom nivou, što predstavlja odličnu polaznu osnovu za svakoga ko bi želeo da se bavi ovim profitabilnim zanimanjem.

Kozmetika, gelovi, oprema i ostala sredstva za praktičnu nastavu su obezbedjeni. Svaki polaznik Akademije stiče pravo na trajan popust pri kupovini proizvoda za manikir i nail art kao i trajan popust na celokupni potreban asortiman za opremanje vlastitog salona ili salona gde namerava da se zaposli. Akademija za estetiku i kozmetologiju Purity takodje pomaže pri zapošljavanju svojih svršenih polaznika i direktno posreduje izmedju polaznika i poslodavaca, besplatno.

Kurs manikira, nadogradnje noktiju i nail art-a ozvaničen je pozitivnim mišljenjem  od strane Ministarstva prosvete Republike Srbije rešenjem broj 1388/15.

Iza kvaliteta svakog akademskog kursa Akademije za estetiku i kozmetologiju “Purity” stoji York Univerzitet, Kalifornija (SAD). Nakon završenog kursa stiče se pravo na medjunarodno priznati sertifikat Akademije, a polazniku se dodeljuje i potvrda o pripadajućim poenima za sticanje bachelor diplome Yourk Univerziteta. U slučaju da se polaznik odluči da upiše studije za smer Estetičar-Kozmetičar ili