Nadogradjnja noktiju i ekstenzija noktiju sa Nail Art-om

Briga o lepoti je zanimanje koje je uvek na ceni i uvek će biti traženo. Kurs nadogradnja noktiju i ekstenzija noktiju sa Nail Art-om namenjen je svima onima koji žele dase osamostale i počnu da pomoću vlastitog rada zaradjuju dovoljno.

NADOGRADNJA NOKTIJU I EKSTENZIJA NOKTIJU SA NAIL ART-OM – AKADEMSKI KURS

Ovaj akademski kurs nudi Vam mogućnost sticanja savršenog poznavanja manikira, nadogradnje i ekstenzije noktiju i Nail Art-a.

Kurs obuhvata teorijski i praktični deo, uz obezbeđene skripte i materijal za rad. Akademija za estetiku i kozmetologiju “Purity” obučava stručan kadar u ovoj oblasti na akademskom nivou, što predstavlja odličnu polaznu osnovu za svakoga ko bi želeo da se bavi ovim profitabilnim zanimanjem.

Kozmetika, gelovi, oprema i ostala sredstva za praktičnu nastavu su obezbedjeni. Svaki polaznik Akademije stiče pravo na trajan popust pri kupovini proizvoda za manikir i nail art kao i trajan popust na celokupni potreban asortiman za opremanje vlastitog salona ili salona gde namerava da se zaposli. Akademija za estetiku i kozmetologiju Purity takodje pomaže pri zapošljavanju svojih svršenih polaznika i direktno posreduje izmedju polaznika i poslodavaca, besplatno.

Kurs manikira, nadogradnje noktiju i nail art-a ozvaničen je pozitivnim mišljenjem  od strane Ministarstva prosvete Republike Srbije rešenjem broj 1388/15.

Iza kvaliteta svakog akademskog kursa Akademije za estetiku i kozmetologiju “Purity” stoji York Univerzitet, Kalifornija (SAD). Nakon završenog kursa stiče se pravo na medjunarodno priznati sertifikat Akademije, a polazniku se dodeljuje i potvrda o pripadajućim poenima za sticanje bachelor diplome Yourk Univerziteta. U slučaju da se polaznik odluči da upiše studije za smer Estetičar-Kozmetičar ili Make Up Artist, kurs će biti priznat kao položen ispit i umanjiće se školarina u vrednosti ovog kursa.

1. POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA PRVOM PREDAVANJU

2. POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA DRUGOM PREDAVANJU

3. POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA TREĆEM PREDAVANJU

4. POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA ČETVRTOM PREDAVANJU