OBUKA ZA PRIMENU POSTUPAKA POSEBNIH KOZMETIČKIH TRETMANA LICA

Briga o lepoti je zanimanje koje je uvek na ceni i uvek će biti traženo. Osnovni kurs za kozmetičara - drugi nivo namenjen je svima onima koji žele da se edukuju u oblasti kozmetike i kozmetologije.

Akreditovan kod Agencije za kvalifikacije Vlade Republike Srbije rešenjem broj: 610-04-0111/2020/4, 01.03.2021.

se održava u:

Beogradu klikni za informacije

Novom Sadu klikni za informacije

Nišu klikni za informacije

Kragujevcu klikni za informacije

Vršcu klikni za informacije

Čačku klikni za informaciije

Bijeljini klikni za informacije

nudi teorijsko i praktično znanje o nezi i tretmanima lica. Ovaj kurs za kozmetičara daće Vam sve informacije o priboru i materijalu za rad, tipovima kože, postavljanju kliničke slike stanja kože kao i metodama tretiranja kože. Naučićete da brinete o lepoti i koži po najnovijim standardima u ovoj oblasti, koristeći najbolju kozmetiku i učeći od najboljih stručnjaka. Ovaj kozmetički kurs koristi Purity nanotehnološku kozmetiku najnovije generacije.

Kozmetika, oprema i ostala sredstva za praktičnu nastavu su obezbeđeni. Kurs za kozmetičara na Akademiji Purity koristi najsavremeniju nanotehnološku kozmetiku Purity tokom nastave. Polaznicima kursa za kozmetičara obezbeđeni su trajni i specijalni popusti na kupovinu celog asortimana Purity kozmetike.

Iza kvaliteta svake obuke Akademije za estetiku i kozmetologiju “Purity” stoji York Univerzitet, Kalifornija (SAD). Nakon završenog kursa stiče se pravo na međunarodno priznati sertifikat Akademije, a polazniku se dodeljuje i potvrda o pripadajućim poenima za sticanje diplome York Univerziteta. U slučaju da polaznik odluči da upiše studije na smeru Estetičar-Kozmetičar, kurs će biti priznat kao položen ispit.

Ukoliko niste iz Beograda, Akademija nudi smeštaj za polaznike kurseva i studente. Uslove smeštaja pogledajte klikom ovde.

POGLEDAJTE ŠTA SE SVE RADI TOKOM PREDAVANJA NA KURSU:

Na ovom kursu polaznici uče tretmane lica sa upotrebom nanotehnoloških preparata Purity. Ovaj kurs mogu da upišu polaznici koji su završili osnovni kozmetički kurs – prvi stepen. Kurs se sastoji iz 60 sati teorijskog dela i 100 sati praktičnog dela.

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA PRVOM ČASU

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA DRUGOM ČASU

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA TREĆEM ČASU

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA ČETVRTOM ČASU

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA PETOM ČASU

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA ŠESTOM ČASU

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA SEDMOM ČASU

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA OSMOM ČASU

POGLEDAJTE ŠTA SE UČI NA DEVETOM ČASU

DESETI ČAS – POLAGANJE ISPITA. Na ovom času sledi provera stečenih znanja i veština.

Plan obuke obuhvata:

Pravilnik o radu u salonu propisan od strane Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

– Anamneza

• Pregled kože woodovom lampom