OBUKA ZA PRIMENU POSTUPAKA TERAPEUTSKE MASAŽE

Wellness i spa predstavlja sastavni deo savremenog življenja. Iskoristi priliku!

Akreditovan kod Agencije za kvalifikacije Vlade Republike Srbije rešenjem broj: 610-04-0112/2020/4, 13.01.2021.

se održava u:

Beogradu klikni za informacije

Novom Sadu klikni za informacije

Nišu klikni za informacije

Kragujevcu klikni za informacije

Vršcu klikni za informacije

Čačku klikni za informaciije

Bijeljini klikni za informacije

Akademije za estetiku i kozmetologiju “Purity” nudi najkompletniju obuku za sve one koji žele da se profesionalno bave masažom.

Kompletan Kurs za profesionalnog masera zasniva se na praktičnoj obuci, u malim grupama polaznika, uz stručno mentorstvo. Nastavu vode dva profesora i to doktor nauka i diplomirani wellness i spa terapeut. Bez obzira na praktični pristup obuke, polaznici dobijaju svo potrebno teorijsko znanje o osnovama anatomije, fiziologije, patologije i samim tretmanima, dakle sve što je potrebno za uspešno bavljenje ovom profesijom.

Aromaterapeutski preparati, oprema i ostala sredstva za praktičnu nastavu su obezbeđeni. Svaki polaznik Akademije stiče pravo na trajan popust pri kupovini proizvoda za usluge masaže kao i trajan popust na celokupni potreban asortiman za opremanje vlastitog salona ili salona gde namerava da se zaposli. Akademija za estetiku i kozmetologiju “Purity” takođe pomaže pri zapošljavanju svojih svršenih polaznika i direktno posreduje između polaznika i poslodavaca, besplatno.

Ovaj kurs se sastoji od 40 sati teorijskog dela i 270 sati praktičnog dela.

Kurs masaže nivo II ozvaničen je pozitivnim mišljenjem od strane Ministarstva prosvete Republike Srbije rešenjem broj 1388/15.

Iza kvaliteta svake obuke Akademije za estetiku i kozmetologiju “Purity” stoji York Univerzitet, Kalifornija (SAD). Nakon završenog kursa stiče se pravo na međunarodno priznati sertifikat Akademije, a polazniku se dodeljuje i potvrda o pripadajućim poenima za sticanje diplome York Univerziteta. U slučaju da polaznik odluči da upiše studije na smeru Estetičar – Kozmetičar,  biti priznat kao položen ispit.

Ukoliko niste iz Beograda, Akademija nudi smeštaj za polaznike kurseva i studente. Uslove smeštaja pogledajte klikom ovde.

Nastavni plan:

Pravilnik o radu u salonu propisan od strane Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

– Spondilogene bolesti

– Masaža u slučaju spondiloze

– Nervus ischiadicus

– Lumboischialgia