ISPITI-PRIJAVA ISPITA I RASPORED ODRŽAVANJA

JUNSKI ISPITNI ROK 2019 NA AKADEMIJI ZA ESTETIKU I KOZMETOLOGIJU PURITY, (YORK UNIVERSITY STUDENTS)

RASPORED ISPITA-STUDIJE U JUNSKOM ISPITNOM ROKU

06.06. četvrtak 10h, SPECIJALNI TRETMANI – Mirela Škrijelj

06.06. četvrtak 10h, PRIMENJENA KOZMETOLOGIJA II – Marija Viši

06.06. četvrtak 11h, VLASULJARSTVO – Dragoljub Jeremić

06.06. četvrtak 13h, POZORIŠNA ŠMINKA – Dragoljub Jeremić

06.06. četvrtak 15h, FILMOGRAFIJA

06.06. četvrtak 16:30h, FIZIOLOGIJA – Olivera Matović

06.06. četvrtak 18h, PRVA POMOĆ – Olivera Matović

06.06. četvrtak 17h, COACHING, MENADŽMENT, ZAKONODAVSTVO I ADMINISTRACIJA – Željko Stanojević

07.06. petak 10h, MASKE I SPECIJALNI EFEKTI – Miroslav Lakobrija

07.06. petak 12h, ESTETSKA HIRURGIJA – Vesna Vasić

10.06. ponedeljak 10h, KOSTIMI – Višnja Simić

10.06. ponedeljak 11h, MEDICINSKA KOZMETIKA – Ivana Stanojević

10.06. ponedeljak 13h, NADOGRADNJA NOKTIJU – Suzana Živković

10.06. ponedeljak 13h, DEPILACIJA I EPILACIJA, MANIKIR I PEDIKIR – Marija Viši

10.06. ponedeljak 15h, SCENSKA ŠMINKA – Ivana Kovačević

10.06. ponedeljak 13h, MASAŽA – Milena Đorđević

11.06. utorak 9h, ISHRANA – Momčilo Matić

11.06. utorak 11h, TRAJNA ŠMINKA – Ivana Kovačević

11.06. utorak 16:30h, TEHNIKE NA OBRVAMA I TREPAVICAMA – Lejla Biševac

11.06. utorak 17:30h, PSIHOLOGIJA – Dragana Stojanović

12.06. sreda 11h, LEKOVITO BILJE, HEMIJA U KOZMETOLOGIJI – Dragana Sekulović

12.06. sreda 11:30h, KOZMETOLOGIJA I, KOZMETOLOGIJA II – Dragana Sekulović

12.06. sreda 12h, KOZMETOFARMAKOLOGIJA – Dragana Sekulović

12.06. sreda 16:30h, PATOLOGIJA – Olivera Matović

12.06. sreda 18h, ANATOMIJA – Olivera Matović

13.06. četvrtak 10h, HIDROTERAPIJA – Milena Đorđević

13.06. četvrtak 15h, DERMATOLOGIJA – Svetlana Grubor

13.06. četvrtak 16:30h, PIRSING – Nenad Simić

14.06. petak 10h, KINEZITERAPIJA – Milena Đorđević

14.06. petak 10h, BODY ART – Ivana Kovačević

14.06. petak 11h, ELEKTROTEHNIKA U KOZMETICI – Sanja Vukov

14.06. petak 12h, INTERNET MARKETING – Branko Dragojević

14.06. petak 12h, FOTOGRAFIJA – Branko Dragojević

14.06. petak 13h, TEHNIKE ŠMINKANJA LICA – Ivana Kovačević

14.06. petak 14h, TETOVAŽA – Višnja Simić

17.06. ponedeljak 14h, CRTANJE I SLIKANJE – Višnja Simić

19.06. sreda 13h, WELLNESS I SPA – Sandra Stanojević

19.06. sreda 16:30h, STILIZOVANJE FRIZURA, NEGA KOSE, KAPILITOLOGIJA – Lejla Biševac

 

 

 

 

 

Prijavi ispite slanjem E MAILA NA akademija.nastava@gmail.com

Ispiti se prijavljuju najmanje 7 dana pre datuma ispita.

Napiši svoje ime i prezime,  a u tekstu poruke (mejla) napiši spisak ispita koje prijavljuješ.

Ukoliko u roku od 24h ne dobiješ povratni mejl potvrde da si prijavio ispite sa odobrenjem ili odbijanjem, obrati se za pomoć Akademiji telefonom na broj 011-2420337