ISPITI-PRIJAVA ISPITA I RASPORED ODRŽAVANJA

APRILSKI ISPITNI ROK 2019 NA AKADEMIJI ZA ESTETIKU I KOZMETOLOGIJU PURITY, (YORK UNIVERSITY STUDENTS)

RASPORED ISPITA-STUDIJE U APRILSKOM ISPITNOM ROKU

08.04. PONEDELJAK SPECIJALNI TRETMANI 2 9:30H MIRELA ŠKRIJELJ

08.04. PONEDELJAK PRIMENJENA KOZMETOLOGIJA 12H IVANA STANOJEVIĆ

08.04. PONEDELJAK MEDICINSKA KOZMETIKA 11H IVANA STANOJEVIĆ

08.04. PONEDELJAK MASAŽA 1,2. 13H MILENA ĐORĐEVIĆ

08.04. PONEDELJAK KOSTIMI 10H VIŠNJA SIMIĆ

08.04. PONEDELJAK MENADŽMENT 16H ŽELJKO STANOJVIĆ

08.04. PONEDELJAK ADMINISTRACIJA I ZAKONODAVSTVO 16H ŽELJKO STANOJEVIĆ

08.04. PONEDELJAK COACHING 17H ŽELJKO STANOJEVIĆ

09.04. UTORAK ISHRANA 9H MOMČILO MATIĆ

09.04. UTORAK TRAJNA ŠMINKA, JAPANSKO ISCRTAVANJE 10H IVANA KOVAČEVIĆ

09.04. UTORAK SCENSKA ŠMINKA 13H DARKO KENIG

09.04. UTORAK TEHNIKE NA OBRVAMA I TREPAVICAMA 16:30H LEJLA BIŠEVAC

09.04. UTORAK PSIHOLOGIJA 17H DRAGANA STOJANOVIĆ

10.04.SREDA POZORIŠNA ŠMINKA 10H DRAGOLJUB JEREMIĆ

10.04.SREDA PRIMENJENA KOZMETOLOGIJA 2 13H MARIJA VIŠI

10.04.SREDA WELLNESS I SPA I TEORIJA STRESA 13H SANDRA STANOJEVIĆ

10.04.SREDA STILIZOVANJE FRIZURA 16:30H LEJLA BIŠEVAC

10.04.SREDA FIZIOLOGIJA,ANATOMIJA I PRVA POMOĆ 17H OLIVERA MATOVIĆ

11.04. ČETVRTAK VLASULJARSTVO 11H DRAGOLJUB JEREMIĆ

11.04. ČETVRTAK ELEKTROTEHNIKA U KOZMETOLOGIJI 14H SANJA VUKOV

11.04. ČETVRTAK PATOLOGIJA 17H OLIVERA MATOVIĆ

12.04. PETAK MASKA I SPECIJALNI EFEKTI 10H MIROSLAV LAKOBRIJA

12.04. PETAK TEHNIKE ŠMINKANJA 13H IVANA KOVAČEVIĆ

15.04. PONEDELJAK KINEZITERAPIJA,HIDROTERAPIJA, AKUPRESURA 12H MILENA ĐORĐEVIĆ

15.04. PONEDELJAK CRTANJE I SLIKANJE 10H VIŠNJA SIMIĆ

17.04. SREDA DERMATOLOGIJA 15H SVETLANA GRUBOR

17.04.SREDA LEKOVITO BILJE 8H DRAGANA SEKULOVIĆ

17.04.SREDA KOZMETOLOGIJA 2 10H DRAGANA SEKULOVIĆ

17.04.SREDA KOZMETOLOGIJA 1, HEMIJA U KOZMETOLOGIJI 13H DRAGANA SEKULOVIĆ

17.04. SREDA FILMOGRAFIJA 16H

18.04. ČETVRTAK PIRSING 17H NENAD SIMIĆ

18.04. ČETVRTAK  ESTETIKA TELA 16H GORAN POPOVIĆ

19.04. PETAK BODY ART 09H IVANA KOVAČEVIĆ

18.04. ČETVRTAK NADOGRADNJA NOKTIJU 13H SUZANA ŽIVKOVIĆ

18.04. PETAK TETOVAŽA 14H VIŠNJA SIMIĆ

23.04. UTORAK INTERNET MARKETING 10HBRANKO DRAGOJEVIĆ

 

 

 

 

 

Prijavi ispite slanjem E MAILA NA akademija.nastava@gmail.com

Ispiti se prijavljuju najmanje 7 dana pre datuma ispita.

Napiši svoje ime i prezime,  a u tekstu poruke (mejla) napiši spisak ispita koje prijavljuješ.

Ukoliko u roku od 24h ne dobiješ povratni mejl potvrde da si prijavio ispite sa odobrenjem ili odbijanjem, obrati se za pomoć Akademiji telefonom na broj 011-2420337