SNIMANJE SPOTA ZA PESMU KAZNA GRUPE LUNA - ŠMINKA I FRIZURE STUDENTI AKADEMIJE PURITY

Grupa Luna i novi spot za pesmu „Kazna“ – frizura i šminka Akademija Purity

Poznata grupa, nova pesma, novi spot i naravno Akademija Purity u akciji. Ovaj put studenti II godine smera za make up umetnike radili su frizuru i šminku za novi spot naše poznate grupe Luna. Zamračen ambijent sa jakim svetlima zahtevao je jaku scensku šminku za elegante dame iz spota, a naši studenti su bez problema vredno uradili svoj deo posla tako da sve bude u skladu sa kadrovima iz spota, kako bi pevačica i ostale dame sijale u punom sjaju.

AKADEMSKI KURS TEHNIKE ŠMINKANJA LICA - vreme je da počnete da se bavite onim što Vas stvarno zanima!

KURS ZA FRIZERA - nudi Vam praktičnu nastavu koja podrazumeva i određeni broj friziranja na modnim revijama, snimanjima muzičkih spotova, reklama itd.