SARADNJA AKADEMIJE ZA ESTETIKU I KOZMETOLOGIJU I SRPSKE NAUČNE TELEVIZIJE

Akademija za estetiku i kozmetologiju Purity i Srpska naučna televizija, ostvarile su sardnju u realizacije više interesantnih projekata. Jedan od njih bio je i predstavljanje na Mixer festivalu u Beogradu.

Stručnjaci Akademije Purity prikazali su na predstavljanju SNT -a više demonstracija uloge makeup artiste u televizijskom programu. Srpska naučna televizija demonstrirala je ulogu kamermana, rasvete, voditelja, novinara i slično u pravljenju televizijskog programa.

Ova televizija doživljava sve veću gledanost na kablovskim programima, što Akademija Purity nastoji da podrži, obzirom da je programska šema ove jedinstvene televizije potpuno drugačija i nesvakidašnja na našim prostorima, za čime gledaoci prosto vape.

Pored kablovskih SNT ima i svoj youtube kanal, na kojem možete biti u toku i prtiti zanimljiv program.

Na donjim fotografijama možete pogledati atmosferu sa predstavljanja uloge makeup umetnika u izradi televizijskog programa.