RADIO TELEVIZIJA SRBIJE & AKADEMIJA ZA ESTETIKU I KOZMETOLOGIJU PURITY

RADIO TELEVIZIJA SRBIJE

EMISIJA Estetika

Na Akademiji za estetiku i kozmetologiju Purity, snimana je emisija Estetika, čija je tema bila Orhideja i upotreba orhideje u estetici i kozmetologiji.

Naša diplomirana studentkinja Snežana Ćulibrk, estetičar kozmetičar bachelor, prikazivala je tehnike spravljanja raznih kozmetičkih preparata od orhideje, obzirom da je nakon studija pokrenula proizvodnju vlastite prirodne kozmetičke linije Florient.

Profesori Akademije Purity govorili su o raznim aspektima korišćenja orhideje.

Studenti Akademije prikazivali su tehnike masaža sa spravljenim uljem orhideje.

Studenti makeup umetnosti prikazali su jedan oblik šminke i frizure koji je inspirisanovim predivnim cvetom.

Zahvaljujemo se ekipi Radio Televizije Srbije, što je u Akademiji Purity videla čvrstog i najboljeg saradnika kada su u pitanju estetika i kozmetologija.

Na donjim fotografijama pogledajte neke scene sa snimanja i gledajte emisiju Estetika na RTS-u tokom marta i aprila 2015.