Program ovogodišnjeg Festivala srpskog filma fantastike

I zvanično je obelodanjen program ovogodišnjeg Festivala srpskog filma fantastike, koji je najavljen Šetnjom zombija, a koji će biti održan od 25. do 28. oktobra u Studentskom kulturnom centru (SKC) u Beogradu.

Sasvim očekivano, u žiži i ovog izdanja biće mladi autori i njihova ostvarenja naglašenih žanrovskih određenja iz polja same fantastike ili srodnih domena i pratećih stilskih satelita i fenomena. Nagradu Koskar u nekoliko zasebnih kategorija juriće ove godine devet probranih filmova. Odluke o najboljem filmu, najboljim efektima, najboljem scenariju, specijalnim dostignućima doneće žiri u sastavu Kristijan Milić, dobro nam znani filmski i televizijski reditelj iz HrvatskeSaša Radojević, iskusni dramaturg, filmski kritičar i reditelj iz Beograda, i Bojan Vuk Kosovčević, reditelj zapaženog debi-filma Vir od pre nekoliko godina.

POSTANI ESTETIČAR KOZMETIČAR

kurs upotrebe hemijskih pilinga