Makeup Umetnik i Master Makeup umetnik trogodišnji York program

Nakon treće godine dobija se bachelor diploma američkog York univerziteta

Makeup Umetnik i Master Makeup Umetnik

Trogodišnje studije makeup umetnosti, organizovane su po evropskim i američkim standardima. Cilj nam je da studenti još tokom studija steknu legitimitet kao umetnici početnici ali i poznanstva u javnosti. Većina njih tokom studija bude pozivana da samostalno radi na raznim modnim dešavanjima. Make up umetnost doživljava veliki uspon i pruža mogućnost za veliku karijeru. Akademija svojim odličnim nastavnim kadrom, besplatnim materijalima za rad i fantastičnim kontaktima u javnom životu svojim studentima već više godina uspeva da obezbedi značajnu karijeru.

U prvoj godini na praktičnoj nastavi rade se male revije, mali editorijali i tutorijali, mali javni nastupi, a u drugoj godini u praktičnu nastavu se uključuju veće revije kao što je Fashion week u Beogradu, Fashion week u Nišu, veći javni nastupi, rad na snimanju serija i filmova, rad na snimanju televizijskih emisija, šminkanje za pozorišne predstave, za dr#avni Fakultet dramskih umetnosti itd.

Na trećoj godini rade se specijalni filmski efekti te je praktična nastava na snimanju ozbiljnijih video produkcija, filmova, serija, reklama. Radi se na izradi maski, perika, brkova, brada kao i svega onoga što umetnički upotpunjuje jednog makeup stručnjaka.

Svakako ovaj smer podrazumeva i estetiku u smislu trajne šminke, manikira, pedikira, nadogradnje i izlivanja noktiju, frizure, japanskog iscrtavanja obrva, nadogradnje obrva dlaka na dlaku i slično, dakle sve ono što makeup umetnik može na snimanju ali i u salonu raditi a u cilju poboljšanja pružanja usluga i kvaliteta usluga.

I GODINA

• Tatoo i pirsing 5
  • Maska i specijalni filmski efekti I 5
  • Menadžment u vodjenju salona/centra i razvoj salona 2