Kurs uklanjanja tetovaža kozmetičkim laserom

Briga o lepoti je zanimanje koje je uvek na ceni i uvek će biti traženo. Kurs manikir sa medicinskim i estetskim pedikirom omogućiće Vam poznavanje zanata od kojeg ćete uvek imati sigurnu zaradu

Poštovani donosimo vam revolucionarno rešenje Kozmetički Laser za uklanjanje tetovaža I trajne šminke, bezbedan za rad za kozmetičare! Prijave na listu za ovaj kurs su u počele!

Rezervišite svoje mesto na vreme!

Sve obuke sprovode se u skladu sa zakonom o upotrebi odrdjenih aparata u svrhu rada kozmetičkih tretmana od strane stručnog lica-kozmetičara.

Kandidati za upis mogu se prijaviti do 25.07.2021.

Za više informacija kontaktirajte⬇️ ☎️011 24 20 337 ☎️060 7237853

Pravo na upis mogu ostvariti:

*Kozmetičari sa završenom srednjom stručnom školom.

*Kozmetičari sa završenim kursem Akademije Purity

*Visoki strukovni I viši Kozmetičari Estetičari.

Sponzor kursa je Profesionalna kozmetika “Dermalogist” koncept @dermalogist ✔Kozmetika sa jedinstvenim formulama za sve Vase tretmane.

Kurs uklanjanja tetovaža kozmetičkim laserom na Akademiji za estetiku i kozmetologiju Purity traje jedan mesec , a održava se jednom nedeljno ( 3 sata)  u trajanju od ukupno 16 školskih časova.

DATUM POČETKA KURSA I RASPORED ČASOVA