KURS FEJSBUK I INSTAGRAM MARKETINGA ZA ESTETIČARE I KOZMETIČARE

KURS FEJSBUK I INSTAGRAM MARKETINGA

Pred Vama je program jednodnevnog kursa iz oblasti digitalnog marketinga: facebook i instagram pro. Na ovom kursu ćemo se potruditi da vam na što jednostavniji način pokažemo tajne marketinga na društvenim mrežama.

U današnje vreme društvene mreže hteli mi to ili ne zauzimaju veliki deo našeg života. Društveni život i marketing danas su u glavnom smešteni na mrežama. Svaka društvena mreža predstavlja veliki potencijal za oglašavanje i u koliko poznajemo tajne pravilnog vođenja poslovnih profila, možemo biti uspešni u domenu marketinga u bilo kojoj oblasti.

Kurs je namenjen kako početnicima početnicima tako i marketing stručnjacima, menadžerima i svima koji žele da unaprede svoje poslovanje. Nezavisno od delatnosti u kojoj poslujete, ovaj vid oglašavanja je jedan od najisplativijih.

Šta ćete sve naučiti na kursu fb i instagram marketinga?

1. Otvaranje poslovnog profila :sadržaj, fotografija, podaci od značaja za oglašavanje
  2. Dizajniranje fotografija za objave
  3. Definicija tekstualnog sadržaja za oglašavaje, linkovi, postavljanje objave
  4. Targetiranje : odabir ciljnih grupa i korisnika usluga ili robe, teritorija vidljivorti objave
  5. Sponzorisanje objave (boost) i upravljanje novčanim sredstvima
  6. Povezanost fb i instagram naloga. Instagram marketinške besplatne i jeftine mogućnosti
  7. Dodela sertifikata Akademije za marketing i informatiku za sve polaznike.

Satnica kursa: kurs traje ukupno 6 sati ( 8 školskih časova od 45 minuta). Početak i satnica kursa razlikuju se u različitim gradovima. Kurs vode predavači sa „MIT“ Akademije za marketing i informatiku iz Beograda: diplomirani ekonomista Nikola Petrović, prof. Željko Stanojević, i predavač Ivana Stanojević.

Iza kvaliteta svake obuke Akademije za estetiku i kozmetologiju “Purity” stoji York Univerzitet, Kalifornija (SAD). Nakon završenog kursa stiče se pravo na medjunarodno priznati sertifikat Akademije, a polazniku se dodetljuje i potvrda o pripadajućim poenima za sticanje diplome Yourk Univerziteta. U slučaju da se polaznik odluči da upiše studije za smer Estetičar/Kozmetičar, kursće biti priznat kao položen ispit.

Molimo Vas da se za termine održavanja kursa u svom gradu raspitate na sledeće brojeve telefona:

Beograd: 060 7237 858

Novi Sad: 060 7237 857

Vršac: 060 7237 856

Kragujevac: 060 7237 859

Niš: 060 7237 860

Hvala Vam što ste za usavršavanje svog znanja odabrali Akademiju „Purity“ i „MIT“ Akademiju za marketing i informatiku.